E-ticaret

Kolay Kullanımlı Kontrol Paneli

Kullanıcılar her şeyden çok kolay kullanılabilen hatasız çalışan kullanıcı dostu bir eticaret admin  paneli,  ve eticaret gereksinimlerini içinde barındıran detaylı bir alt yapısı olmalıdır. Güçlü ve zengin modüller ve varyasyonlar ile kolayca ürün eklenmeli stok takip edilmelidir.

Yeni Nesil,  Mobil Uyumlu (Responsive) E-ticaret Tasarımlar

Son teknoloji kurallarına uygun mobil uyumlu (Responsive) e-ticaret temalar ile, standarttan çıkabilip özelleştirilebilir e-ticaret temaları ile yeni nesil e-ticaret siteleri oluşturabilirsiniz. Temanızın CSS / HTML kodlarınıza erişerek özelleştirebilir , temanızı özgünleştirerek SEO açısından da özgün tema kavramına uymuş olursunuz.

E-ticaret SEO İle Garantili Ürün Satışı

Eticaret'te önemli konulardan biri de SEO yanı sattığınız ürünlerin arama motorlarında arandığında kolayca bulunabilmesidir. Size arama motorları aracılığı ile satış yaptıracak olan SEO e-ticaret sitelerinde olmazsa olmazdır. Kaliteli bir SEO desteği alarak ürün satışınızı %500 artırır yaptığınız işe daha fazla heycanla devam eder ümitlendikçe yenilikler peşine düşer sisteminizi geliştirebilirsiniz.