PR Çalışması

Misyon ve Vizyonunuzu Kamuoyuna en Doğru Şekilde Tanıtarak Marka Değerinizi Yükseltiyoruz. 

Basın bülteninizi hazırlıyoruz.
Dijital ve basılı yayınlara gönderiyoruz.
Yayınları takip edip, raporluyoruz!

Unutmamak gerekir ki Doğru PR sizi markalaştıracaktır.

Sizi Hedef Kitlenize Hızlı ve Doğru Şekilde Tanıtalım İstermisiniz?

 

 

pr çalışması

 

Vizyon; Türkiye’ye ve dünyanın her yerine, güvenilir ve 1. kalitede hizmet sunan, küçük büyük her işletmenin ajansı olan, müşteri lerini en değerli aktifi olarak kabul eden, güvenirliğe odaklı bir şekilde sürekli olarak fark ve tarz yaratan, rakipleri tarafından özenilerek örnek alınan olmak, her aşamada bir ajanstan daha fazlasını verebilen, güvenilir, saygın ve marka değeri yüksek, lider reklam ajansı olmaktır.

Misyon; Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onları en doğru hizmet paketimize yönlendirip, en uygun çözüm önerilerini sunan, işinde profesyonelleşmiş takımı ve alternatif çözüm ortakları ile geniş bir hizmet yelpazesi bulunan; her işletmeye  faydalı olabilecek dijital pazarlama ağı olan, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutar ve avrupa standartlarında hizmet sunar.

 

PR Nedir ? PR Kişiler ve Kuruluşların hatta kurumların misyon ve vizyonları doğrultusunda amaç ve hedeflerini doğru algılarla hedef kitlesine  kamuoyu tarafından ulaşarak aynı şekilde algı oluşturmasını sağlamak için yapılan, reklam, röportaj, basın bülteni gibi çalışmaların bütünüdür. 

PR çalışması ile kişi ve kuruluşlara karşı görüş ve davranışları etkileyerek, kurumsal kimliği üzerine bir amaç yaratan ve algılamayı pozitife çevirmek için vizyon ve misyon tanımını doğru şekilde aktarabilmektir. PR, (Halkla İlişkiler) kişi ve kuruluşların itibarlarını korumak, artırmak hatta hedef kitlenin düşüncelerine etki etmektir. 

DOĞRU PR MARKA