Web Tasarım ve SEO

15 Dakikada Web Siteniz Hazır Web Tasarım ve SEO 1000 TL + KDV

15 Dakika İçerisinde Web Siteniz Aktifleştirilir. Profesyonel SEO destekli panelimiz ile SEO ayarlarınız yapılarak hedef anahtar kelimeleriniz sitenize kodlanır. Sonrasında sürekli siteniz takip edilerek aylık gelişmeler tarafınıza rapor edilir. Aşağıda da belirtiğimiz gibi KOŞULSUZ PARA İADESİ yaptığımız için fazla söze gerek yok diyelim.

Kapmanya Özellikleri;

Alan adı + Hosting
10 Adet Mail Adresi
Yazılım + Tasarım

SEO Danışmanlığı
SEO Uyumlu 10 Adet Özgün Makale
30 Adet Anahtar Kelime
Teknik Destek

Koşulsuz Para İadesi 
%100 Müşteri Memnuniyeti

Alan adı, hosting, mail hesapları, SEO ve teknik destek için her yıl 500 tl + kdv ücret alınır.

 

web tasarım ve seo

9 Yıllık SEO deneyimine sahip SEO uzmanımız tarafından yazdırılmış olan panelimizle herkes çok kolay bir şekilde web sitesini oluşturacağı gibi çok kolay bir şekilde kendi SEO'sunu da kendisi yapacaktır. Bu sistemdeki amacımız SEO işlemlerini kolaylaştırarak son kullanıcılara, web tasarım uzmanlarına ve SEO uzmanlarına yardımcı bir panel sunmaktır. 

Panelde kolayca web sitesi oluşturmak ve tarifler doğrultusunda site içi SEO işlemlerini kolayca yapabileceğiniz her şey düşünülmüştür. Normal fiyatlardan çok daha ucuz web site tasarımı ve çok daha ucuz seo artık sizlerle. Kesinlikle her işimize fatura kesmekteyiz. Aynı zamanda memnun kalmadığınız taktirde dilediğiniz zaman hizmeti iptal ederek koşulsuz para idaesi isteyebilirsiniz.

Mobil uyumlu %100 SEO destekli Google Arama Motoru Dostu Bir Site İçin Bizimle İletişime Geçerek 15 Dakikada web sitesi Kurdurabilirsiniz.